| |
.::Rezerwa 126p::. BEZ KOMUNISTYCZNEJ ADMINISTRACJI |
 |
Silnik z osprzętem i układ przeniesienia napędu - Dziwne blaszki po zdjęciu miski olejowej
rugasz1 - 2017-06-19, 12:38 Temat postu: Dziwne blaszki po zdjęciu miski olejowej Siemaneczko mam dziwny dylemat ponieważ zabrałem się za malowanie komory silnika i po wyjęciu silnika słyszałem że coś mi się turla po misce, po zdjęciu miałem w niej nietypowe blaszki w kształcie 6 było ich może z 7-10 dodam że maluch jeździł i odpalał bez zarzutów i nie bylo żadnych oznak że coś jest nie tak, ale jednak skądś one są tylko nie wiem skąd, proszę o pomoc 😕
CZESIO1958 - 2017-06-19, 12:53
Trzeba by to widzieć
Postaraj się o fotki
rugasz1 - 2017-06-19, 13:04
Już mam, blaszki od łańcuszka rozrządu
Piter7391 - 2017-06-19, 13:05
Te blaszki to pewnie z lancucha rozrzadu sa.
Wygladaja jak na tej fotce?
https://www.google.pl/sea...aYEy_86gFF-AgM:
Albo masz dojechany lancuch tak bardzo ze sie rozpada, albo kiedys ktos go tak wymeczyl.
ignac2004 - 2017-06-19, 13:13
Blaszki w misce olejowej? Masz na myśli wewnątrz w oleju?
Pokaż zdjęcie
rugasz1 - 2017-06-19, 13:16
Tak dokładnie te, moga być misce przecież masz otwór, janusz mechanik powiedział że można tak jeździć w to chyba przesada
|
|