.::Rezerwa 126p::.
BEZ KOMUNISTYCZNEJ ADMINISTRACJI

Silnik z osprzętem i układ przeniesienia napędu - Dziwne blaszki po zdjęciu miski olejowej

rugasz1 - 2017-06-19, 12:38
Temat postu: Dziwne blaszki po zdjęciu miski olejowej
Siemaneczko mam dziwny dylemat ponieważ zabrałem się za malowanie komory silnika i po wyjęciu silnika słyszałem że coś mi się turla po misce, po zdjęciu miałem w niej nietypowe blaszki w kształcie 6 było ich może z 7-10 dodam że maluch jeździł i odpalał bez zarzutów i nie bylo żadnych oznak że coś jest nie tak, ale jednak skądś one są tylko nie wiem skąd, proszę o pomoc 😕
CZESIO1958 - 2017-06-19, 12:53

Trzeba by to widzieć
Postaraj się o fotki

rugasz1 - 2017-06-19, 13:04

Już mam, blaszki od łańcuszka rozrządu :|
Piter7391 - 2017-06-19, 13:05

Te blaszki to pewnie z lancucha rozrzadu sa.
Wygladaja jak na tej fotce?
https://www.google.pl/sea...aYEy_86gFF-AgM:
Albo masz dojechany lancuch tak bardzo ze sie rozpada, albo kiedys ktos go tak wymeczyl.

ignac2004 - 2017-06-19, 13:13

Blaszki w misce olejowej? Masz na myśli wewnątrz w oleju? :shock:
Pokaż zdjęcie :shock:

rugasz1 - 2017-06-19, 13:16

Tak dokładnie te, moga być misce przecież masz otwór, janusz mechanik powiedział że można tak jeździć w to chyba przesada

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group