| |
.::Rezerwa 126p::. BEZ KOMUNISTYCZNEJ ADMINISTRACJI |
 |
Silnik z osprzętem i układ przeniesienia napędu - Fil powietrza ?
Maverin21 - 2017-05-09, 23:03 Temat postu: Fil powietrza ? Witam ! Czy filterek powietrza w maluchu jak sie go nałoży na otwór w pokrywce ma byc mocno sztywno ? pytam bo przy zakładaniu nie siedzi on mocno sztywno a filtr powietrza jest oryginalny .. Na mojej poprzedniej pokrywce siedział sztywniutko a teraz na nowej nie siedzi zbyt mocno . Czy pokrywa go docisnie i nie będzie brał lewego powietrza ? Natomiast gdy zakładam filtrona siedzi sztywno aż trudno go zdjąc
Szeryf-mib - 2017-05-10, 13:36
umnie jest sztywno z lekka sila go nakladalem tylko
zolwik - 2017-05-10, 13:52
Spotkalem kilku producentów i z własnych doświadczeń różnią sie wymiarami.
U ciebie pewnie tez tak jest, w tych czasach oryginalny nie znaczy dobry.
Bonus - 2017-05-10, 14:59
Filtron AR215 siedzi jak dupa w siodle
Maverin21 - 2017-05-10, 17:33
No własnie mówie że filtron elegancko siedzi a dedykowany sędziszów tak jakby chciał a nie mógł
Bonus - 2017-05-10, 17:43
Bo Sędziszów to lipa, i to nie jest w ogóle oryginał tylko zwyczajny zamienny producent, tak jak filtron tylko z innej ligi.
Maverin21 - 2017-05-10, 23:18
Ciekawe czy by łapał lewe powietrze jakbym założył sędziszow Niby jak go dopchne reka to w miare siedzi ale niezbyt pewnie jak na moje oko
Wydaje mi sie e sedziszow robił na pierwszy montaz ktoś coś wie na ten temat ?
|
|