| |
.::Rezerwa 126p::. BEZ KOMUNISTYCZNEJ ADMINISTRACJI |
 |
Silnik z osprzętem i układ przeniesienia napędu - Tłumik szmerów ssania
Maverin21 - 2017-05-06, 22:45 Temat postu: Tłumik szmerów ssania Witam ! Mam pytanko ostatnio zdjełem w moim fiaciku tłumik szmerów ssania i zobaczyłem tam troche oleju taki nalot wiem że to norma w nim . Mam drugi tłumik szmerów ssania nowy do założenia i mam pytanie czy wkład w nim musi tak się kręcic jak go palcem zakręce ? Pytam dlatego że w tym nowym oryginale tak nie ma dlatego jestem dziwiony a nigdy tego nie rozbierałem i tak szczegółowo nie oceniałem
Grzes - 2017-05-07, 12:03
Nie powinien się kręcic
Maverin21 - 2017-05-07, 20:21
Aha czyli powinien byc sztywnuytki ż nawet go nie rusze tak ? Nie ma znaczenia że posiadam wersje elx ?
Grzes - 2017-05-08, 15:36
Możesz go nawet wywalić i wstawić tubę po sylikonie, on ma tylko wyciszyć szmery w dolocie.
Szeryf-mib - 2017-05-11, 10:08
duzo osob zauwazylem poleca usuniecie tego tlumika
fakir - 2017-06-27, 19:17
| Szeryf-mib napisał/a: | | duzo osob zauwazylem poleca usuniecie tego tlumika |
I co to daje?
Volt - 2017-06-27, 19:35
Polepszenie przepływu powietrza miedzy filtrem a gaźnikiem.
|
|