.::Rezerwa 126p::.
BEZ KOMUNISTYCZNEJ ADMINISTRACJI

Silnik z osprzętem i układ przeniesienia napędu - Tłumik szmerów ssania

Maverin21 - 2017-05-06, 22:45
Temat postu: Tłumik szmerów ssania
Witam ! Mam pytanko ostatnio zdjełem w moim fiaciku tłumik szmerów ssania i zobaczyłem tam troche oleju taki nalot wiem że to norma w nim . Mam drugi tłumik szmerów ssania nowy do założenia i mam pytanie czy wkład w nim musi tak się kręcic jak go palcem zakręce ? Pytam dlatego że w tym nowym oryginale tak nie ma dlatego jestem dziwiony a nigdy tego nie rozbierałem i tak szczegółowo nie oceniałem :D
Grzes - 2017-05-07, 12:03

Nie powinien się kręcic
Maverin21 - 2017-05-07, 20:21

Aha czyli powinien byc sztywnuytki ż nawet go nie rusze tak ? Nie ma znaczenia że posiadam wersje elx ?
Grzes - 2017-05-08, 15:36

Możesz go nawet wywalić i wstawić tubę po sylikonie, on ma tylko wyciszyć szmery w dolocie.
Szeryf-mib - 2017-05-11, 10:08

duzo osob zauwazylem poleca usuniecie tego tlumika
fakir - 2017-06-27, 19:17

Szeryf-mib napisał/a:
duzo osob zauwazylem poleca usuniecie tego tlumika


I co to daje?

Volt - 2017-06-27, 19:35

Polepszenie przepływu powietrza miedzy filtrem a gaźnikiem.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group