.::Rezerwa 126p::.
BEZ KOMUNISTYCZNEJ ADMINISTRACJI

Silnik z osprzętem i układ przeniesienia napędu - Malowanie Silnika

Szeryf-mib - 2017-04-15, 17:04
Temat postu: Malowanie Silnika
Witam mam takie pytanie. chce pomalowac oslony silnika wrzystkie , czy moge uzyc zwyklej farby czy musi byc jakos odporna na wysyka tempreature
?

zolo - 2017-04-15, 17:33

Może być zwykła ale jej trwałość bedzie krotsza. Najlepszy piasek i proszek.
Szeryf-mib - 2017-04-15, 18:15

proszkowo niemam mozliwosci piaskowac mysle ze nie trzeba przetrze dokladnie papierem sciernym
zolwik - 2017-04-15, 19:00

Papierem czy nawet szczotka wszędzie nie dojdziesz. Sa firmy co duzo nie wezma a bedziesz mieć pewność ze usuniete tluste resztki i rdza w zakamarkach.
Szeryf-mib - 2017-04-15, 22:03

ale ja chce pomalowac obudowy tylko to samemu dam rady



chodzi oto czy moze byc zwykla farba czy musowo musze dawac odporna na temperature

Szeryf-mib - 2017-04-21, 10:22

pomalowalem juz farba do zaciskow hamulcowych jest do 150 stopni jest bardziej odporna niz dedykowana do silnikow bo ta jest do 120 stopni wiedz mam pewnosc ze bedzie ok.
zolwik - 2017-04-21, 10:30

Ostatnio jak szukałem farby do zaciskow to proponowali mi farbe do tlumikow i/lub pieców
widzo - 2017-04-21, 10:48

panowie a jak chciałbym polakierować osłony w kolor nadwozia to ile pożyje taki lakier ?
Szeryf-mib - 2017-04-21, 23:50

z tego co zauwazyloem to do tlumikow sa matowe a do zaciskow sa w polysku

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group