| |
.::Rezerwa 126p::. BEZ KOMUNISTYCZNEJ ADMINISTRACJI |
 |
Silnik z osprzętem i układ przeniesienia napędu - Malowanie Silnika
Szeryf-mib - 2017-04-15, 17:04 Temat postu: Malowanie Silnika Witam mam takie pytanie. chce pomalowac oslony silnika wrzystkie , czy moge uzyc zwyklej farby czy musi byc jakos odporna na wysyka tempreature
?
zolo - 2017-04-15, 17:33
Może być zwykła ale jej trwałość bedzie krotsza. Najlepszy piasek i proszek.
Szeryf-mib - 2017-04-15, 18:15
proszkowo niemam mozliwosci piaskowac mysle ze nie trzeba przetrze dokladnie papierem sciernym
zolwik - 2017-04-15, 19:00
Papierem czy nawet szczotka wszędzie nie dojdziesz. Sa firmy co duzo nie wezma a bedziesz mieć pewność ze usuniete tluste resztki i rdza w zakamarkach.
Szeryf-mib - 2017-04-15, 22:03
ale ja chce pomalowac obudowy tylko to samemu dam rady
chodzi oto czy moze byc zwykla farba czy musowo musze dawac odporna na temperature
Szeryf-mib - 2017-04-21, 10:22
pomalowalem juz farba do zaciskow hamulcowych jest do 150 stopni jest bardziej odporna niz dedykowana do silnikow bo ta jest do 120 stopni wiedz mam pewnosc ze bedzie ok.
zolwik - 2017-04-21, 10:30
Ostatnio jak szukałem farby do zaciskow to proponowali mi farbe do tlumikow i/lub pieców
widzo - 2017-04-21, 10:48
panowie a jak chciałbym polakierować osłony w kolor nadwozia to ile pożyje taki lakier ?
Szeryf-mib - 2017-04-21, 23:50
z tego co zauwazyloem to do tlumikow sa matowe a do zaciskow sa w polysku
|
|