.::Rezerwa 126p::.
BEZ KOMUNISTYCZNEJ ADMINISTRACJI

Silnik z osprzętem i układ przeniesienia napędu - Wał do szlifu czy nie?

dilidzins - 2017-04-13, 12:37
Temat postu: Wał do szlifu czy nie?
Witam
Rezebrałem ostatnio silnik w celu uszczelnienia. Odkręciłem stopę korbowodu i zastałem taki widok.
Pytanie teraz do was czy oddać wał do szlifu, czy poprostu wymienić panewki i cieszyć się jazdą.
Z góry dziękuję za odpowiedź








zolo - 2017-04-13, 12:54

Moze i to by przeszlo bez szlifu ale pomiar trzeba zrobic i zobaczyc czy nie ma owalizacji bo panewki oprócz rysy sa juz mocno zjechane.
M.O.S_Racing - 2017-04-21, 11:13

Brudy w oleju się mocno kłaniają... pomierz mikrometrem czopy i będziesz miał wszystkie odpowiedzi

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group