| |
.::Rezerwa 126p::. BEZ KOMUNISTYCZNEJ ADMINISTRACJI |
 |
Silnik z osprzętem i układ przeniesienia napędu - Wał do szlifu czy nie?
dilidzins - 2017-04-13, 12:37 Temat postu: Wał do szlifu czy nie? Witam
Rezebrałem ostatnio silnik w celu uszczelnienia. Odkręciłem stopę korbowodu i zastałem taki widok.
Pytanie teraz do was czy oddać wał do szlifu, czy poprostu wymienić panewki i cieszyć się jazdą.
Z góry dziękuję za odpowiedź
zolo - 2017-04-13, 12:54
Moze i to by przeszlo bez szlifu ale pomiar trzeba zrobic i zobaczyc czy nie ma owalizacji bo panewki oprócz rysy sa juz mocno zjechane.
M.O.S_Racing - 2017-04-21, 11:13
Brudy w oleju się mocno kłaniają... pomierz mikrometrem czopy i będziesz miał wszystkie odpowiedzi
|
|