.::Rezerwa 126p::.
BEZ KOMUNISTYCZNEJ ADMINISTRACJI

Fiat 126 BIS - emblemat bis

daro2014 - 2015-05-30, 23:05
Temat postu: emblemat bis
Witam. Dostalem dzis emblemat od kolegi, byl on przyczepiony na jego starym fiacie 126 bis. Nie jestem pewny, czy to oryginalny. Sorki, ze fota troche zamazana. A jesli to nie od bis'a to od czego. Z gory dziekuje, pozdrawiam.
http://zapodaj.net/42f56dc89aa61.jpg.html

malan126 - 2015-05-31, 09:44

To znaczek od Bisa :)
daro2014 - 2015-05-31, 10:41

Oryginalny?:D
maluch_bis - 2015-05-31, 12:05

tak
daro2014 - 2015-05-31, 12:35

Dzięki panowie :)
ramzes92 - 2015-05-31, 12:41

a ja mam pytanko co z tym bisem?
daro2014 - 2015-05-31, 23:01

Kiedyś służył za dawce, stoi bez silnika :)
ramzes92 - 2015-05-31, 23:04

co z niego zostało zatem?
daro2014 - 2015-06-01, 00:08

Kasta i środek :)
ramzes92 - 2015-06-01, 16:35

maglownica/skrzynia/wahacze/cokolwiek?

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group