| |
.::Rezerwa 126p::. BEZ KOMUNISTYCZNEJ ADMINISTRACJI |
 |
Fiat 126 BIS - emblemat bis
daro2014 - 2015-05-30, 23:05 Temat postu: emblemat bis Witam. Dostalem dzis emblemat od kolegi, byl on przyczepiony na jego starym fiacie 126 bis. Nie jestem pewny, czy to oryginalny. Sorki, ze fota troche zamazana. A jesli to nie od bis'a to od czego. Z gory dziekuje, pozdrawiam.
http://zapodaj.net/42f56dc89aa61.jpg.html
malan126 - 2015-05-31, 09:44
To znaczek od Bisa
daro2014 - 2015-05-31, 10:41
Oryginalny?:D
maluch_bis - 2015-05-31, 12:05
tak
daro2014 - 2015-05-31, 12:35
Dzięki panowie
ramzes92 - 2015-05-31, 12:41
a ja mam pytanko co z tym bisem?
daro2014 - 2015-05-31, 23:01
Kiedyś służył za dawce, stoi bez silnika
ramzes92 - 2015-05-31, 23:04
co z niego zostało zatem?
daro2014 - 2015-06-01, 00:08
Kasta i środek
ramzes92 - 2015-06-01, 16:35
maglownica/skrzynia/wahacze/cokolwiek?
|
|