.::Rezerwa 126p::.
BEZ KOMUNISTYCZNEJ ADMINISTRACJI

Fiat 126 BIS - UPG - podkładki

maluch_bis - 2015-04-29, 16:24
Temat postu: UPG - podkładki
Czy ktoś może się orientuje gdzie przychodzą jakie podkładki (chodzi o podkładki pod nakrętki głowicy).
Są trzy różne grubości podkładek:
1. 6 x 4 mm
2. 2 x 3 mm
3. 2 x 2 mm

Nigdzie w internecie nie mogłem znaleźć wzmianki o kolejności w jakiej mają iść.

Krzysztof0430 - 2015-04-29, 22:06

maluch_bis napisał/a:
2. 2 x 3 mm
3. 2 x 2 mm
te idą pod nakrętki które są w kolektorze ssącym.
maluch_bis - 2015-04-30, 07:11

ale pod kolektor przychodzą tylko dwie podkładki, a nie cztery
Krzysztof0430 - 2015-04-30, 17:39

Do kolektora przychodzą po 2 podkładki na szpilkę, tylko w jakiej kolejności to już nie pamiętam.
maluch_bis - 2015-05-01, 20:12

Nie bardzo rozumiem..łącznie jest 10 podkładek w tym sześć sztuk podkładek 4 mm; dwie 3 mm i dwie 2 mm
głowica jest przykręcana łącznie w 11 punktach (osiem szpilek idących od bloku, dwie śruby M8 i jedna śruba M10). te dwie śruby M8 mają dwie malutkie podkładki. A w jakiej kolejności mają iść pozostałe?

nie mogę dodać zdjęć to podaję linki do zdjęć głowicy i podkładek

1
2
3

Krzysztof0430 - 2015-05-02, 21:50

maluch_bis napisał/a:
sześć sztuk podkładek 4 mm
dajesz je pod nakrętki na szpilki z bloku za wyjątkiem nakrętek w kolektorze ssącym

maluch_bis napisał/a:
dwie 3 mm i dwie 2 mm
te dajesz pod nakrętki które są w kolektorze ssącym. Dwie są sprężyste stożkowe a następne 2 są płaskie. U mnie w silniku wszystkie podkładki pod nakrętkami był takie same. Zmiana rodzajami podkładek silnika nastąpiła od silnika o numerze 3056630

maluch_bis napisał/a:
jedna śruba M10
jak chcesz już być taki dokładny to jest śruba M9. ;)
maluch_bis - 2015-05-03, 07:35

w tym problem, że nie ma żadnych podkładek sprężystych..

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group