| |
.::Rezerwa 126p::. BEZ KOMUNISTYCZNEJ ADMINISTRACJI |
 |
Fiat 126 BIS - BIS - jaki kolor felg stosowany był fabrycznie?
voytas - 2015-04-06, 17:46 Temat postu: BIS - jaki kolor felg stosowany był fabrycznie? Mam jedną felgę do zrobienia i pomyślałem że przy okazji odnowiłbym cały komplecik.
Niestety nie wiem na jaki kolor pomalować - obecnie są pomalowane srebrnym sprayem, a ja chciałbym wrócić do fabrycznego koloru...
Co było fabrycznie? Czarny mat?
W sumie na feldze jest kołpak, ale jednak między czarnym a szarym jest spora różnica
Piotrek Oława - 2015-04-06, 18:46
Z tego co wiem to wszystkie były szare,tak jest u mnie,ale może się mylę.
voytas - 2015-04-06, 19:45
| Piotrek Oława napisał/a: | Z tego co wiem to wszystkie były szare,tak jest u mnie,ale może się mylę.
|
Obejrzałem zapas - wydaje się być oryginalny i faktycznie jest srebrny/szary. Pozostałe felgi też - najwyrażniej to co wziąłem za domowe malowanie sprayem to oryginał (niezła checa)
ATi - 2015-04-06, 20:15
voytas, ja zapas też mam szary.
Chociaż białe bisowskie felgi calkiem dobrze wyglądają.
|
|