.::Rezerwa 126p::.
BEZ KOMUNISTYCZNEJ ADMINISTRACJI

Fiat 126 BIS - BIS - jaki kolor felg stosowany był fabrycznie?

voytas - 2015-04-06, 17:46
Temat postu: BIS - jaki kolor felg stosowany był fabrycznie?
Mam jedną felgę do zrobienia i pomyślałem że przy okazji odnowiłbym cały komplecik.
Niestety nie wiem na jaki kolor pomalować - obecnie są pomalowane srebrnym sprayem, a ja chciałbym wrócić do fabrycznego koloru...

Co było fabrycznie? Czarny mat?
W sumie na feldze jest kołpak, ale jednak między czarnym a szarym jest spora różnica ;)

Piotrek Oława - 2015-04-06, 18:46

Z tego co wiem to wszystkie były szare,tak jest u mnie,ale może się mylę.
voytas - 2015-04-06, 19:45

Piotrek Oława napisał/a:
Z tego co wiem to wszystkie były szare,tak jest u mnie,ale może się mylę.

Obejrzałem zapas - wydaje się być oryginalny i faktycznie jest srebrny/szary. Pozostałe felgi też - najwyrażniej to co wziąłem za domowe malowanie sprayem to oryginał (niezła checa) ;)

ATi - 2015-04-06, 20:15

voytas, ja zapas też mam szary. ;)
Chociaż białe bisowskie felgi calkiem dobrze wyglądają. :P


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group