| |
.::Rezerwa 126p::. BEZ KOMUNISTYCZNEJ ADMINISTRACJI |
 |
Fiat 126 BIS - BIS - jaki rozmiar opon?
voytas - 2015-03-31, 14:45 Temat postu: BIS - jaki rozmiar opon? Wiem że fabrycznie były montowane opony 135/70 SR 13, ale dzi¶ jest bardzo mały wybór opon w takim rozmiarze (w zasadzie tylko Hankook Optimo).
Pomijam oczywi¶cie stare opony sprzedawane na allegro jako "jak nowe"
Na czym jeżdż± wasze BISy?
Może niewiele szersze 145/70 w których można swobodnie przebierać?
Krzysztof0430 - 2015-03-31, 21:47
Ja ¶migam na Uniroyal Rain Expert w rozmiarze 145/70, na alufeldze z poloneza.
.Adam - 2015-03-31, 21:51
Mój Bis ma 4x Dębica VIVO 135/70
Dużo nie jeżdżę więc co do opinii się wstrzymam.
Piotrek Oława - 2015-03-31, 21:56
Ja mam dwa komplety 135/70R13, jeden VIVO dugi Kormoran Impulser. Kormorany s± DUUUUŻO lepsze. Jeżdziłem też na PASSIO-tragedia,jeszcze gorsze (moim zdaniem oczywi¶cie) niż VIVO.
|
|