.::Rezerwa 126p::.
BEZ KOMUNISTYCZNEJ ADMINISTRACJI

Nasze żelaza - Pussy Wagon 2

Domage - 2015-03-23, 22:10
Temat postu: Pussy Wagon 2
No jakoś tak przypadkiem przyklejają się do mnie czerwone samochody :E

Taki to okaz się trafił.
Wady:
Miał spawaną podłogę w paru miejscach, na zakładkę - trzeba poprawić
Kiepsko lakierowany
Przekładnia ma luz
Fotele mają popękany skaj
Ruda w kilku miejscach

Zalety:
Jest zdrowy !
Serio jest zdrowy... parę pierdół się zrobi i będzie miód
Jest czerwony
Nie bity (nawet słupki B są proste!)

Plany:
Nazwa tematu chyba mówi wszystko :E

Zdjęcia:



Vladi - 2015-03-23, 22:52

Gratuluje kolejnego malucha. Zdrowy elegant, to aż się wieżyc nie chce :mrgreen: Jaki to rocznik?
komornik95 - 2015-03-23, 23:00

ładny :) naweet bardzo :) ładny
KamaN - 2015-03-23, 23:06

Vladi, 1998 ;) No ładny, coraz więcej zdrowych elegantów :D
Vladi - 2015-03-23, 23:12

:facepalm: Nie popatrzyłem
metalworks - 2015-03-24, 08:30

Chcem...



Tą skrzynie warsztatową Tengtools :E

Anzel - 2015-03-24, 08:55

One wszystkie są zdrowe,dopóki nie ruszy się biteksu :E
arek17 - 2015-03-24, 09:28

Niezły okaz :) Powodzenia w pracach ;)
Kirku - 2015-03-24, 10:43

Będzie identyczny jak PussyWagon 1? Czy jakieś modyfikację poważniejsze? :D
Mateusz9510 - 2015-03-24, 11:03

Fajny jest, zazdroszczę przebiegu :P
ramzes92 - 2015-03-24, 20:12

Na majówce stawiasz piwo :P
ajvan - 2015-03-25, 00:35

ZDROWE ELEGANTY ISTNIEJA ! Szczegolnie czerwone :P
r3mix - 2015-03-25, 18:40

Nie przepadam za elegantami, ale ten wyjątkowo mi się podoba :D
ignac2004 - 2015-03-27, 12:35

Świetny :)
Domage - 2017-06-21, 20:30


Pamiętam jak dziś pytanie przy kupnie:
Było coś spawane przy remoncie??
Nie, nic nie było, tylko odmalowany.

I faktycznie nie było spawane. Dziury zalepione szpachlą :facepalm: Aż się boję co jeszcze wyjdzie. Póki co parę dziur w podłodze jeszcze się pojawiło.
Ale za to dostał grocliny, i przyciemnione szybki, wkrótce wlecą też uchylne z tyłu.

A tak poza tym to lać i jechać :E

Aha i już jest bity... jakiś ciul mi rozjebał tylną lewą lampę z kloszem biało czerwonym :evil:


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group