| |
.::Rezerwa 126p::. BEZ KOMUNISTYCZNEJ ADMINISTRACJI |
 |
Nasze żelaza - Pussy Wagon 2
Domage - 2015-03-23, 22:10 Temat postu: Pussy Wagon 2 No jakoś tak przypadkiem przyklejają się do mnie czerwone samochody
Taki to okaz się trafił.
Wady:
Miał spawaną podłogę w paru miejscach, na zakładkę - trzeba poprawić
Kiepsko lakierowany
Przekładnia ma luz
Fotele mają popękany skaj
Ruda w kilku miejscach
Zalety:
Jest zdrowy !
Serio jest zdrowy... parę pierdół się zrobi i będzie miód
Jest czerwony
Nie bity (nawet słupki B są proste!)
Plany:
Nazwa tematu chyba mówi wszystko
Zdjęcia:


Vladi - 2015-03-23, 22:52
Gratuluje kolejnego malucha. Zdrowy elegant, to aż się wieżyc nie chce Jaki to rocznik?
komornik95 - 2015-03-23, 23:00
ładny naweet bardzo ładny
KamaN - 2015-03-23, 23:06
Vladi, 1998 No ładny, coraz więcej zdrowych elegantów
Vladi - 2015-03-23, 23:12
Nie popatrzyłem
metalworks - 2015-03-24, 08:30
Chcem...
Tą skrzynie warsztatową Tengtools
Anzel - 2015-03-24, 08:55
One wszystkie są zdrowe,dopóki nie ruszy się biteksu
arek17 - 2015-03-24, 09:28
Niezły okaz Powodzenia w pracach
Kirku - 2015-03-24, 10:43
Będzie identyczny jak PussyWagon 1? Czy jakieś modyfikację poważniejsze?
Mateusz9510 - 2015-03-24, 11:03
Fajny jest, zazdroszczę przebiegu
ramzes92 - 2015-03-24, 20:12
Na majówce stawiasz piwo
ajvan - 2015-03-25, 00:35
ZDROWE ELEGANTY ISTNIEJA ! Szczegolnie czerwone
r3mix - 2015-03-25, 18:40
Nie przepadam za elegantami, ale ten wyjątkowo mi się podoba
ignac2004 - 2015-03-27, 12:35
Świetny
Domage - 2017-06-21, 20:30
Pamiętam jak dziś pytanie przy kupnie:
Było coś spawane przy remoncie??
Nie, nic nie było, tylko odmalowany.
I faktycznie nie było spawane. Dziury zalepione szpachlą Aż się boję co jeszcze wyjdzie. Póki co parę dziur w podłodze jeszcze się pojawiło.
Ale za to dostał grocliny, i przyciemnione szybki, wkrótce wlecą też uchylne z tyłu.
A tak poza tym to lać i jechać
Aha i już jest bity... jakiś ciul mi rozjebał tylną lewą lampę z kloszem biało czerwonym
|
|