| |
.::Rezerwa 126p::. BEZ KOMUNISTYCZNEJ ADMINISTRACJI |
 |
Fiat 126 BIS - Problem z przy¶pieszaniem.
Biszko - 2015-03-15, 20:35 Temat postu: Problem z przy¶pieszaniem. Witam, proszę o pomoc!!
Dzisiaj jeĽdziłem sobie bisem i nagle pod górkę stracił moc, a następnie na każdym biegu nie potrafił wskoczyć na obroty, max na 1szym biegu to 15 na drugim 25 i nic szybciej...
Z góry dziękuje za pomoc i pozdrawiam!!
maluch_bis - 2015-03-15, 23:28
sprawdĽ czy nie przybyło poziomu oleju. Być może padła uszczelka pod głowic±
|
|