.::Rezerwa 126p::.
BEZ KOMUNISTYCZNEJ ADMINISTRACJI

Fiat 126 BIS - Problem z przy¶pieszaniem.

Biszko - 2015-03-15, 20:35
Temat postu: Problem z przy¶pieszaniem.
Witam, proszę o pomoc!!
Dzisiaj jeĽdziłem sobie bisem i nagle pod górkę stracił moc, a następnie na każdym biegu nie potrafił wskoczyć na obroty, max na 1szym biegu to 15 na drugim 25 i nic szybciej...

Z góry dziękuje za pomoc i pozdrawiam!!

maluch_bis - 2015-03-15, 23:28

sprawdĽ czy nie przybyło poziomu oleju. Być może padła uszczelka pod głowic±

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group