| |
.::Rezerwa 126p::. BEZ KOMUNISTYCZNEJ ADMINISTRACJI |
 |
Fiat 126 BIS - spinki podsufitki 162 bis
rarytas19 - 2015-01-27, 20:12 Temat postu: spinki podsufitki 162 bis jak je wyjąc w całości chodzi o te 3 z tyłu foto podglądowe poniżej
Piotrek Oława - 2015-02-05, 18:23
Ciężko je wyjąć bez ich uszkodzenia,mi niestety się nie uało,wszystkie trzy sie urwały.
grzesiol - 2015-02-05, 19:06
Mi się również nie udało bez ich połamania.
|
|