.::Rezerwa 126p::.
BEZ KOMUNISTYCZNEJ ADMINISTRACJI

Fiat 126 BIS - spinki podsufitki 162 bis

rarytas19 - 2015-01-27, 20:12
Temat postu: spinki podsufitki 162 bis
jak je wyjąc w całości chodzi o te 3 z tyłu foto podglądowe poniżej

Piotrek Oława - 2015-02-05, 18:23

Ciężko je wyjąć bez ich uszkodzenia,mi niestety się nie uało,wszystkie trzy sie urwały.
grzesiol - 2015-02-05, 19:06

Mi się również nie udało bez ich połamania.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group