| |
.::Rezerwa 126p::. BEZ KOMUNISTYCZNEJ ADMINISTRACJI |
 |
Fiat 126 BIS - korbowody 126 bis
rarytas19 - 2014-12-23, 23:50 Temat postu: korbowody 126 bis szybkie pytanko czy korbowody 126p są takie same jak w 126 bis?
marconi - 2014-12-29, 12:34
Tak, korbowody są takie same.
pony007 - 2015-02-08, 22:46
Bisowe są cięższe niż standardowe.
malan126 - 2015-03-01, 17:02
pony007, mam bisowe i nie są cieższe
|
|