.::Rezerwa 126p::.
BEZ KOMUNISTYCZNEJ ADMINISTRACJI

Fiat 126 BIS - korbowody 126 bis

rarytas19 - 2014-12-23, 23:50
Temat postu: korbowody 126 bis
szybkie pytanko czy korbowody 126p są takie same jak w 126 bis?
marconi - 2014-12-29, 12:34

Tak, korbowody są takie same.
pony007 - 2015-02-08, 22:46

Bisowe są cięższe niż standardowe.
malan126 - 2015-03-01, 17:02

pony007, mam bisowe i nie są cieższe :)

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group