.::Rezerwa 126p::.
BEZ KOMUNISTYCZNEJ ADMINISTRACJI

Fiat 126 BIS - Bis - przewody podciśnienia

harry37 - 2014-11-28, 23:16
Temat postu: Bis - przewody podciśnienia
Pytanie do zajeBIStych :)
gdzie jest drugi koniec przewodów 1 i 2 ?
pytam serio bo nie wiem co i jak mam połączyć.
kolektor gaźnika ma miejsce na założenie końcówki jednego z przewodów ale czy tam ma być założony któryś z nich?
poki co połączyłem u siebie to co widać na zdjeciu jednym przewodem tzn gaźnik z aparatem zapłonowym. ale ułożenie tych przewodów na zdjeciu nie wskazuje na to zeby moje polączenie było poprawne.


Krzysztof0430 - 2014-11-28, 23:31

Podciśnienie oznaczone numerem 2 podpinasz do elektrozaworu podciśnienia a elektrozawór do kolektora ssącego. Numer 1 podpinasz do podciśnienia z gaźnika.
harry37 - 2014-11-28, 23:37

chyba rozumiem ale bede musiał poszukać podciśnienia gaźnika.
a co zrobić jeśli nie mam elektrozaworu ? ;>

Krzysztof0430 - 2014-11-28, 23:52

Powinieneś go mieć. Jak ktoś przed Tobą go zdemontował to musisz go założyć żeby było podciśnienie do korektora biegu jałowego doprowadzone po włączeniu się wentylatora chłodnicy. Albo założyć gaźnik z CC700 i elektrozawór podciśnienia nie będzie potrzebny.
harry37 - 2014-11-29, 00:01

ja go mam tylko z ułamanym jednym stykiem :/ musze jakoś to naprawić... bo drogi na allegro
co będzie sie działo jeśil nie podepne elektrozaworu ? ;>
gaźnik z CC pasuje P&P ?

Krzysztof0430 - 2014-11-29, 00:08

harry37 napisał/a:
co będzie sie działo jeśil nie podepne elektrozaworu ? ;>
będziesz miał cały czas podwyższone obroty, bo podciśnienie będzie działąło na słownik tak jakby cały czas wentylator pracował.

harry37 napisał/a:
gaźnik z CC pasuje P&P ?
da się założyć i sam taki gaźnik posiadam w BISie zamontowany. Przełożenia wymaga cięgno gazu z gaźnika BISowskiego. Dolot powietrza będzie wymagał poprawienia, bo jak zostaniesz przy seryjnym rozwiązaniu to może być jeszcze gorzej niż na oryginalnym gaźniku.
harry37 - 2014-11-29, 00:12

ok rozumiem. kurde nie ciekawie z tym elektrozaworem.
zdradzisz mi model tego gaźnika ? ;>
ostatnio jak patrzyłem na gaźniki do cc to jest ich dość sporo różnych

Krzysztof0430 - 2014-11-29, 00:27

Weber lub FOS z CC700.
pyros - 2014-11-29, 17:05

harry37 napisał/a:
Dolot powietrza będzie wymagał poprawienia, bo jak zostaniesz przy seryjnym rozwiązaniu to może być jeszcze gorzej niż na oryginalnym gaźniku

Rozwinął byś temat? Bo przymierzam się do założenia gaźnika z CC. Masz jakies fotki jak to rozwiązałeś?

Krzysztof0430 - 2014-11-29, 17:13

Obecnie mam założony filtr stożkowy, ale na przyszły sezon będę z dolotem kombinował żeby stożek odgrodzić od ciepłego powietrza z komory. Lub też seryjną puszkę filtra powietrza otworzę z dołu puszki żeby całą szerokością filtra ciągnął powietrze.
Piotrek Oława - 2014-12-01, 14:21

harry37, czyżbym widział Ikova w Twoim BISie? W końcu ktoś też ma to cudo bo do dzisiaj u nikogo nie widziałem. Pozdrawiam.
Krzysztof0430 - 2014-12-01, 18:43

Piotrek Oława, zdjęcie jest poglądowe, bo kolega harry37 ma czerwonego BISa. ;) Co do typu gaźnika, to w roku 1990 powinien być FOS, ale u mnie był oryginalnie Weber. :E
harry37 - 2014-12-02, 14:16

Krzysztof0430, racja mam czerwonego bisa z 1990 ;) ale... Piotrek Oława, w moim bisie też jest Ikov :)

Naprawiłem elektrozawór , zobaczymy ile wytrzyma

grzesiol - 2014-12-02, 14:56

Muszę poszukać bo możliwe, że miałbym taki zawór na sprzedaż. Używkę oczywiście.
Piotrek Oława - 2014-12-03, 08:22

harry37, jeśli masz ikova to mam do Ciebie sprawę. Potrzebuje fotkę zrobioną w taki sposób jakbyś patrzył na gaźnik od strony chłodnicy. Interesuje mnie czy masz zaślepiony jeden z otworów.
Piotrek Oława - 2014-12-03, 08:25

Krzysztof0430, jeśli chodzi o 90" rok to wcale nie musi być Fos,akurat to ten rocznik w którym były przejścia z Webera na Fosa a to właśnie IKOV jest gaźnikiem przejściowym.
harry37 - 2014-12-03, 12:10

grzesiol, jak sobie cenisz? :)
Piotrek Oława, spoko bede dziś w garazu to zrobie :) a Ty mi w zamian powiedz gdzie jest podciśnienie gaźnika o którym wspomniał Krzysztof0430 w tym temace :D

Piotrek Oława - 2014-12-03, 13:08

harry37, pierwszy przewód podpinasz do króćca z boku gaźnika(od prawej strony) a drugi niżej do kolektora.
harry37 - 2014-12-03, 13:52

tak to u mnie wygląda


to jeszcze takie pytania mam:
(a,b) - które do kolektora ssącego?


i tutaj...
(c,d) - do którego podpinamy wtyczke z podwójnym kablem? tym co idzie od czujnika sterowania elektrowentylatorem chłodnicy? ;>

Piotrek Oława - 2014-12-03, 18:42

Nie ma żadnych strzałek na tym plastiku?
U mnie jest tak:od kolektora do a i od b do kroćca przy gaźniku. Co do przewodów to podwujny dałbym do tego dolutowanego.

Pytanie do Ciebie. Czy nie śmiertdzi Ci paliwem w aucie jak jeździsz?
Bo mi strasznie śmierdziało dopiero jak zaślepiłem ten otwór w lewym górnym rogu(z Twojego zdjęcia) to przestało.

Krzysztof0430 - 2014-12-03, 20:02

Piotrek Oława, do tej pory się sugerowałem tą stroną http://stachmax.republika...aznik_dane.html że w 89" była zmiana gaźników. O zmianie gaźników w 90" by się zgadzało, bo ja mam BISa z początku roku 1990 i był tam Weber 30 DGF 4/100.
harry37 - 2014-12-03, 20:16

Piotrek Oława, jest strzałka. :) Właśnie wrocilem z garazu i intuicyjnie zrobiłem dokładnie tak jak napisałeś :)

Prawde powiedziawszy nie jezdziłem jeszcze tym autem ;) przed remontem nie miałem prawa jazdy a teraz nie wyjechałem jeszcze z garazu wiec w całym garazu śmierdziało spalinami przy odpaleniu ^^
Powiem Ci ze ostatnio przy zakładaniu gaźnika coś mi nie pasowało ze to jest otwarte. Napewno bede go jeszcze demontował to coś pokombinuje. Niby jest po regeneracji a luz na ssaniu ma taki że szok, regeneracje robił koleś którego kiedyś polecił mi grzesiol. Nie wiem co zrobił z tym gaźnikiem i nie wiem na czym polega regeneracji gaźnika ale wiem na pewno że luz jak miał tak ma. Chciałbym wiedzieć co ten koleś tam zregenerował.

No i po powrocie z garazu stwierdzam ze brakuje mi jednej części przy gaźniku...
króćca podciśnienia gaźnika


nie bardzo wiem co począć w tej sytuacji i jak ten króciec powinien oryginalnie wyglądać. :(
tak btw to jaka jest rola tego połączenia tzn aparatu z tym kroccem ? bo wybadałem ze nie ma tam zadnego ciśnienia a zatkanie tych otworów niczego zupełnie nie powodowało.

Piotrek Oława - 2014-12-03, 21:29

harry37, króciec taki sam jak do paliwa.
Co do ciśnienia to go tam nie ma,tam jest podciśnienie i ono na wolnych jest słabe i wzrasta z obrotami.
Ten króciec a raczej podciśnienie z niego steruje aparatem zapłonowym(wyprzedza zapłon przy gwałtownym otwarciu przepustnicy).

Piotrek Oława - 2014-12-03, 21:32

Krzysztof0430, mój też jest z 90 roku,sam widziałeś na Beskidzkim że nawet numery Vin mamy podobne.
marconi - 2014-12-07, 22:15

Witam,

Podepnę się pod temat.
Dopiero startuję z odbudową mojego BISa i zaczynam zbierać graty.
Mam u siebie gaźnik FOSA ale nabyłem okazyjnie Webera. Czy będą jakieś problemy przy podmianie czy powinien pasować P&P?

Piotrek Oława - 2014-12-09, 00:01

Pasują
marconi - 2014-12-09, 13:19

Piotrek Oława napisał/a:
Pasują


Dzięki za odpowiedź.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group