| |
.::Rezerwa 126p::. BEZ KOMUNISTYCZNEJ ADMINISTRACJI |
 |
Fiat 126p - Produkcja 126p w chinach !!
Marcin6857 - 2010-09-21, 20:55 Temat postu: Produkcja 126p w chinach !! Czy już wiecie że będą nowe maluszki ? Tyle że made in china ...
http://www.humbug.pl/text...ze_dla_wojska__
Onomato - 2010-09-21, 20:59
Domage - 2010-09-21, 21:18
Inne teksty dodane przez: [africandevil]"
KOSZMAR! W czasie jazdy samochodem urwała mu się wątroba!
Siedemdziesięciopięcioletni szaleniec pobił sasiadów w swoim bloku! Powód - zawiedziona miłość!
Tomash85 - 2010-09-21, 21:21
Jeszcze brakuję...
| Cytat: | | Lech i Jarosław to jedna i ta sama osoba! |
k4rgu1 - 2010-09-21, 21:26
| Marcin6857 napisał/a: | | Tyle że made in china ... |
xemup - 2010-09-21, 21:27
126CHRL
k4rgu1 - 2010-09-21, 21:27
Mateusz23maw - 2010-09-21, 21:28
Mysle ze powinny tu byc jakies granice wiekowe albo test na inteligencje przed rejestracja...
kapsel - 2010-09-21, 21:29
| k4rgu1 napisał/a: |
|
Chińska Republika Ludowa
k4rgu1 - 2010-09-21, 21:29
| Cytat: | Mysle ze powinny tu byc jakies granice wiekowe albo test na inteligencje przed rejestracja... |
Do kogo pijesz?
EDIT:
| kapsel napisał/a: | Chińska Republika Ludowa |
Mam gdzieś całe Chiny to skrótu nie znam albo jestem tak leniwy i mi się zapomniało...
juniorek9292 - 2010-09-21, 21:42
| sigo napisał/a: | ona też ma przejebane ale nie narzeka |
xemup - 2010-09-21, 21:42
Tomash85 - 2010-09-21, 21:45
Koszmar!!
k4rgu1 - 2010-09-21, 21:45
O kurwa ale artykuły...
"Pobił matkę krakowską..."
|
|