.::Rezerwa 126p::.
BEZ KOMUNISTYCZNEJ ADMINISTRACJI

Fiat 126p - Produkcja 126p w chinach !!

Marcin6857 - 2010-09-21, 20:55
Temat postu: Produkcja 126p w chinach !!
Czy już wiecie że będą nowe maluszki ? Tyle że made in china ...

http://www.humbug.pl/text...ze_dla_wojska__

Onomato - 2010-09-21, 20:59

:shock:
Domage - 2010-09-21, 21:18

Inne teksty dodane przez: [africandevil]"
KOSZMAR! W czasie jazdy samochodem urwała mu się wątroba!
Siedemdziesięciopięcioletni szaleniec pobił sasiadów w swoim bloku! Powód - zawiedziona miłość!

Tomash85 - 2010-09-21, 21:21

Jeszcze brakuję...
Cytat:
Lech i Jarosław to jedna i ta sama osoba!
:E
k4rgu1 - 2010-09-21, 21:26

Marcin6857 napisał/a:
Tyle że made in china ...

:shock:



:facepalm:

xemup - 2010-09-21, 21:27

126CHRL
k4rgu1 - 2010-09-21, 21:27

pumex napisał/a:
CHRL

:?:

Mateusz23maw - 2010-09-21, 21:28

Mysle ze powinny tu byc jakies granice wiekowe albo test na inteligencje przed rejestracja... :E
kapsel - 2010-09-21, 21:29

k4rgu1 napisał/a:
pumex napisał/a:
CHRL

:?:

Chińska Republika Ludowa :shock:

k4rgu1 - 2010-09-21, 21:29

Cytat:
Mysle ze powinny tu byc jakies granice wiekowe albo test na inteligencje przed rejestracja... :E


Do kogo pijesz?

EDIT:
kapsel napisał/a:
Chińska Republika Ludowa :shock:

Mam gdzieś całe Chiny to skrótu nie znam albo jestem tak leniwy i mi się zapomniało... :E

juniorek9292 - 2010-09-21, 21:42

sigo napisał/a:
ona też ma przejebane ale nie narzeka :E


:shock: :lol2: :lol2: :lol2: :lol2: :lol2:

xemup - 2010-09-21, 21:42


Tomash85 - 2010-09-21, 21:45

Koszmar!! :E :lol:
k4rgu1 - 2010-09-21, 21:45

:lol2: O kurwa ale artykuły... :lol2:

"Pobił matkę krakowską..." :lol2:


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group