.::Rezerwa 126p::.
BEZ KOMUNISTYCZNEJ ADMINISTRACJI

Koła - Felgi 6" BBS

Bartosz - 2014-08-06, 01:28
Temat postu: Felgi 6" BBS
..
matys782 - 2014-08-06, 09:56

jak dla mnie na seryjnym zawiasie wg to nie będzie wyglądać...
Bartosz - 2014-08-06, 11:48

..
Mateusz23maw - 2014-08-06, 11:51

Ale te felgi nie sa warte takich pieniędzy... Jw, nie bedzie to wygladalo bez gleby to raz, a dwa bedzie duzo wystawalo poza obrys i dowodzik poleci jak złoto.
Bartosz - 2014-08-06, 13:12

..
Mateusz23maw - 2014-08-06, 14:12

Z 5" powinny byc dobre z odpowiednim et.
matys782 - 2014-08-06, 22:04

ja tylko doradzam, a i tak zrobisz po swojemu, jak szukasz czegoś bez gleby to jakieś OZ z poloneza czy ATS classic za szerokie koła to raz ze słaba wygladają bez gleby a dwa że gleba chowa je trochę w nadkola :)
Bartosz - 2014-08-07, 00:32

..
matys782 - 2014-08-07, 09:55

zobacz w mój temat i Mateusz jeździmy na BBS mahle ale z gleba bez gleby one wg nie bedą wyglądać bo za szerokie moim zdaniem stawiam na OZ i ATS bo one w miare pasuja te felgi Daihatsu 1 raz widze ale słabo mi sie podobają. nie chcesz ruszac zawiasu bierz oz lub ats, ale ceny za te felgi sa za wysokie jak dla mnie :) wolał bym kupić w słabym stanie i odnowić sam :)
ZAWO - 2014-08-07, 10:05

Tragedia. Tyle ciekawych felg a wybral same oklepy :) moze elbe sproboj 5.5J nie pamietam et ale moze wejdzie na wysoki zawias
Bartosz - 2014-08-07, 10:16

..
maras91x - 2015-01-02, 12:21

Panowie wiem że już było to na forum, ale nie mogę poszukać.

Jakie opony założyć do felgi 13, 6 cali szerokie zeby fajnie się naciaglo i wyglądało?

Michu - 2015-01-02, 13:14

135/70 :)
Raito - 2015-01-02, 14:11

ciekieeee

moze 155/60 ?

Maksior - 2015-01-02, 17:26

135/70 ;) Mam takie i ładnie widać naciąg :)
Raito - 2015-01-02, 20:35

Ja mam na 5,5 takie opony i takie jakieś wąskie mi sie wydają. Chce kupić szerze
maras91x - 2015-01-02, 22:30

135/70 wydają mi sie za wysokie na 6 cali. Myślę o 145/65, występuje coś takiego ??
Mateusz23maw - 2015-01-02, 23:57

Skoro tak to oblicz sobie profil jednych i drugich opon ;)
Ciasteczkowy - 2015-01-03, 11:10

sa 145/60 sa to najnizsze 13" ciutke nizsze niz 175/50 ale zalezy jeszcze od marki jedne sie lepiej naciagaja inne gorzej,moze byc tak ze te 175/50 bedzie lepiej wygladalo niz te 145/60

cena tych 145/60 jest spora bo okolo 250 za szt.,osobiscie nie uwazam ze dawanie waskich gum do malucha jest zle na 175/50 strasznie go zmuli

Maksior - 2015-01-03, 11:12

Ciasteczkowy napisał/a:
sa 145/60 sa to najnizsze 13" ciutke nizsze niz 175/50 ale zalezy jeszcze od marki jedne sie lepiej naciagaja inne gorzej,moze byc tak ze te 175/50 bedzie lepiej wygladalo niz te 145/60

cena tych 145/60 jest spora bo okolo 250 za szt.,osobiscie nie uwazam ze dawanie waskich gum do malucha jest zle na 175/50 strasznie go zmuli

W dodatku są rzadsze niż 135/70 ;)

Ciasteczkowy - 2015-01-04, 09:52

Maksior napisał/a:
Ciasteczkowy napisał/a:
sa 145/60 sa to najnizsze 13" ciutke nizsze niz 175/50 ale zalezy jeszcze od marki jedne sie lepiej naciagaja inne gorzej,moze byc tak ze te 175/50 bedzie lepiej wygladalo niz te 145/60

cena tych 145/60 jest spora bo okolo 250 za szt.,osobiscie nie uwazam ze dawanie waskich gum do malucha jest zle na 175/50 strasznie go zmuli

W dodatku są rzadsze niż 135/70 ;)


to zalezy,nowe sa dostepne od reki chocby na oponeo,no chyba ze uzywki,to jest kiepsko sa ale zwykle zimowki w tym rozmiarze ;)

synchro - 2015-01-04, 10:11

Ciasteczkowy napisał/a:
na 175/50 strasznie go zmuli
No ładnie wygląda, ale rzeczywiście, to odpowiednie opony do sc/cc. Ja jestem zdania, że opony powinny być nie tylko dobre wizualnie, ale muszą spełniać dobrze swoją rolę przy jeździe/hamowaniu. Kupujcie jak najmłodsze lub nowe. Taka moja rada. W tym przypadku droższe = nowsze = lepsze.
Anzel - 2015-01-04, 10:59

Ciasteczkowy napisał/a:
175/50 strasznie go zmuli


Brednie.Każdy,kto zna Gdulsena i jego opowieści z krypty,wie jak dopierdalał seryjnym FL-em na 195/45 ;)

Ciasteczkowy - 2015-01-04, 14:56

Anzel napisał/a:
Ciasteczkowy napisał/a:
175/50 strasznie go zmuli


Brednie.Każdy,kto zna Gdulsena i jego opowieści z krypty,wie jak dopierdalał seryjnym FL-em na 195/45 ;)


takie gumy to mozesz wsadzac do cc/sc a nie pierdzika ktory ma co ma,taka moja rada ;)
moze niech ZAWO sie wypowie ktory jezdzi na szerokich szpulkach i gumach

Raito - 2015-01-04, 15:36

jak bede w garażu to zrobie Ci zdjęcia fielg 5,5cala i 6 cali
na 5,5 mam naciągnięte 135/70? dębice i mnie sie nie podoba
na 6 calach sam nie pamietam co mam za opony ale coś pokroju 175 i 165 to sobie zobaczysz.
ewentualnie zobaczy w moim temacie felgi z pierwszej strony exim`y 6,5 cala z 165/55 michelin energy leżały idealnie. Naciąg był lekki lecz świetnie układał sie między nadkolem a felgą.

Maksior - 2015-01-05, 00:26


135/70 naciągnięte na 6 cali

Michu - 2015-01-05, 10:38

Elegancko to wygląda :)
Ciasteczkowy - 2015-01-05, 10:48

masz wiecej fotek?
Maksior - 2015-01-05, 12:04

Ciasteczkowy, Jeszcze samego koła ;)

Ciasteczkowy - 2015-01-05, 23:35

dobrze wyglada w sumie pytanie czy warto wydawac kupe siana na 145/60 skoro jest szersze o 10mm ale nizsze tylko 0 7,5mm,dobra szerokosc i dobra guma ;)

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group