| |
.::Rezerwa 126p::. BEZ KOMUNISTYCZNEJ ADMINISTRACJI |
 |
Koła - Felgi 6" BBS
Bartosz - 2014-08-06, 01:28 Temat postu: Felgi 6" BBS ..
matys782 - 2014-08-06, 09:56
jak dla mnie na seryjnym zawiasie wg to nie będzie wyglądać...
Bartosz - 2014-08-06, 11:48
..
Mateusz23maw - 2014-08-06, 11:51
Ale te felgi nie sa warte takich pieniędzy... Jw, nie bedzie to wygladalo bez gleby to raz, a dwa bedzie duzo wystawalo poza obrys i dowodzik poleci jak złoto.
Bartosz - 2014-08-06, 13:12
..
Mateusz23maw - 2014-08-06, 14:12
Z 5" powinny byc dobre z odpowiednim et.
matys782 - 2014-08-06, 22:04
ja tylko doradzam, a i tak zrobisz po swojemu, jak szukasz czegoś bez gleby to jakieś OZ z poloneza czy ATS classic za szerokie koła to raz ze słaba wygladają bez gleby a dwa że gleba chowa je trochę w nadkola
Bartosz - 2014-08-07, 00:32
..
matys782 - 2014-08-07, 09:55
zobacz w mój temat i Mateusz jeździmy na BBS mahle ale z gleba bez gleby one wg nie bedą wyglądać bo za szerokie moim zdaniem stawiam na OZ i ATS bo one w miare pasuja te felgi Daihatsu 1 raz widze ale słabo mi sie podobają. nie chcesz ruszac zawiasu bierz oz lub ats, ale ceny za te felgi sa za wysokie jak dla mnie wolał bym kupić w słabym stanie i odnowić sam
ZAWO - 2014-08-07, 10:05
Tragedia. Tyle ciekawych felg a wybral same oklepy moze elbe sproboj 5.5J nie pamietam et ale moze wejdzie na wysoki zawias
Bartosz - 2014-08-07, 10:16
..
maras91x - 2015-01-02, 12:21
Panowie wiem że już było to na forum, ale nie mogę poszukać.
Jakie opony założyć do felgi 13, 6 cali szerokie zeby fajnie się naciaglo i wyglądało?
Michu - 2015-01-02, 13:14
135/70
Raito - 2015-01-02, 14:11
ciekieeee
moze 155/60 ?
Maksior - 2015-01-02, 17:26
135/70 Mam takie i ładnie widać naciąg
Raito - 2015-01-02, 20:35
Ja mam na 5,5 takie opony i takie jakieś wąskie mi sie wydają. Chce kupić szerze
maras91x - 2015-01-02, 22:30
135/70 wydają mi sie za wysokie na 6 cali. Myślę o 145/65, występuje coś takiego ??
Mateusz23maw - 2015-01-02, 23:57
Skoro tak to oblicz sobie profil jednych i drugich opon
Ciasteczkowy - 2015-01-03, 11:10
sa 145/60 sa to najnizsze 13" ciutke nizsze niz 175/50 ale zalezy jeszcze od marki jedne sie lepiej naciagaja inne gorzej,moze byc tak ze te 175/50 bedzie lepiej wygladalo niz te 145/60
cena tych 145/60 jest spora bo okolo 250 za szt.,osobiscie nie uwazam ze dawanie waskich gum do malucha jest zle na 175/50 strasznie go zmuli
Maksior - 2015-01-03, 11:12
| Ciasteczkowy napisał/a: | sa 145/60 sa to najnizsze 13" ciutke nizsze niz 175/50 ale zalezy jeszcze od marki jedne sie lepiej naciagaja inne gorzej,moze byc tak ze te 175/50 bedzie lepiej wygladalo niz te 145/60
cena tych 145/60 jest spora bo okolo 250 za szt.,osobiscie nie uwazam ze dawanie waskich gum do malucha jest zle na 175/50 strasznie go zmuli |
W dodatku są rzadsze niż 135/70
Ciasteczkowy - 2015-01-04, 09:52
| Maksior napisał/a: | | Ciasteczkowy napisał/a: | sa 145/60 sa to najnizsze 13" ciutke nizsze niz 175/50 ale zalezy jeszcze od marki jedne sie lepiej naciagaja inne gorzej,moze byc tak ze te 175/50 bedzie lepiej wygladalo niz te 145/60
cena tych 145/60 jest spora bo okolo 250 za szt.,osobiscie nie uwazam ze dawanie waskich gum do malucha jest zle na 175/50 strasznie go zmuli |
W dodatku są rzadsze niż 135/70 |
to zalezy,nowe sa dostepne od reki chocby na oponeo,no chyba ze uzywki,to jest kiepsko sa ale zwykle zimowki w tym rozmiarze
synchro - 2015-01-04, 10:11
| Ciasteczkowy napisał/a: | | na 175/50 strasznie go zmuli | No ładnie wygląda, ale rzeczywiście, to odpowiednie opony do sc/cc. Ja jestem zdania, że opony powinny być nie tylko dobre wizualnie, ale muszą spełniać dobrze swoją rolę przy jeździe/hamowaniu. Kupujcie jak najmłodsze lub nowe. Taka moja rada. W tym przypadku droższe = nowsze = lepsze.
Anzel - 2015-01-04, 10:59
| Ciasteczkowy napisał/a: | | 175/50 strasznie go zmuli |
Brednie.Każdy,kto zna Gdulsena i jego opowieści z krypty,wie jak dopierdalał seryjnym FL-em na 195/45
Ciasteczkowy - 2015-01-04, 14:56
| Anzel napisał/a: | | Ciasteczkowy napisał/a: | | 175/50 strasznie go zmuli |
Brednie.Każdy,kto zna Gdulsena i jego opowieści z krypty,wie jak dopierdalał seryjnym FL-em na 195/45 |
takie gumy to mozesz wsadzac do cc/sc a nie pierdzika ktory ma co ma,taka moja rada
moze niech ZAWO sie wypowie ktory jezdzi na szerokich szpulkach i gumach
Raito - 2015-01-04, 15:36
jak bede w garażu to zrobie Ci zdjęcia fielg 5,5cala i 6 cali
na 5,5 mam naciągnięte 135/70? dębice i mnie sie nie podoba
na 6 calach sam nie pamietam co mam za opony ale coś pokroju 175 i 165 to sobie zobaczysz.
ewentualnie zobaczy w moim temacie felgi z pierwszej strony exim`y 6,5 cala z 165/55 michelin energy leżały idealnie. Naciąg był lekki lecz świetnie układał sie między nadkolem a felgą.
Maksior - 2015-01-05, 00:26
135/70 naciągnięte na 6 cali
Michu - 2015-01-05, 10:38
Elegancko to wygląda
Ciasteczkowy - 2015-01-05, 10:48
masz wiecej fotek?
Maksior - 2015-01-05, 12:04
Ciasteczkowy, Jeszcze samego koła
Ciasteczkowy - 2015-01-05, 23:35
dobrze wyglada w sumie pytanie czy warto wydawac kupe siana na 145/60 skoro jest szersze o 10mm ale nizsze tylko 0 7,5mm,dobra szerokosc i dobra guma
|
|