.::Rezerwa 126p::.
BEZ KOMUNISTYCZNEJ ADMINISTRACJI

Koła - 4x100 na 4x98

matys782 - 2014-06-26, 13:23
Temat postu: 4x100 na 4x98
Będę zakładam alusy z rozstawem 4x100 do maluszka czy muszą być pływające śruby?
Mały DomaRZ - 2014-06-26, 13:29

Teoretycznie się da na normalnych, ale lepiej zainwestować w pływające, bo chyba nie chciałbyś zgubić koła.
Anzel - 2014-06-26, 13:45

Moim zdaniem,najzwyczajniej w świecie szkoda kasy na pływaki.Miałem w kilku fiatach (w dwóch 126p) założone 4x100 na zwykłych śrubach,przy dokręcaniu "na krzyż" nie ma żadnego problemu z prawidłowym osadzeniem koła.

Jeśli cierpisz na nadmiar hajsu, to kup pływające.W innym przypadku wolałbym zainwestować w dystanse czy opony ;)

kamil650E - 2014-06-26, 14:05

Podłącze się w temat :D Zakupiłem alusy FSO i mam pytanie, czy ori śruby nie będą za krótkie?
matys782 - 2014-06-26, 15:27

właśnie mam nie dobór hajsu i chce zwykłe śruby, słyszałem o tym ze dokręcać na krzyż i będzie dobrze to też tak zrobie :) anzel dzięki :)
Mateusz23maw - 2014-06-26, 15:27

W zasadzie ze 3 lata jeździłem na zwykłych śrubach ale teraz do alusów kupiłem pływające. 100zł to nie majątek a jakoś bezpieczniej się człowiek czuje.
matys782 - 2014-06-26, 16:53

ale przez 3lata koła nie zgubiłeś?
lukasz_bis - 2014-06-26, 17:13

kamil650E napisał/a:
Podłącze się w temat Zakupiłem alusy FSO i mam pytanie, czy ori śruby nie będą za krótkie?


Ori maja 27 mm ja kupiłem 40mm i mam spokój. To nie majątek ja za swoje z przesyłką dałem około 70zł.

Mateusz23maw - 2014-06-26, 17:19

Zgubić nie zgubiłem :D
FreddieM - 2014-06-26, 17:19

Ludzie - na bezpieczeństwie się nie oszczędza...
matys782 - 2014-06-26, 22:29

ale czym wg różnia sie pływajace od zwykłych? inny stop metalu czy co?
Karol - 2014-06-26, 22:34

Tym, że ten stożek, co styka się z felgą, jest ruchomy na boki (pływający) i tym idealnie rozkłada felgę na piaście :)
matys782 - 2014-06-26, 22:39

ale jeśli felge dobrze osadze na otworze centrujacym a śrubami tylko dokręce tak jak to zawsze powinno wygladac nic nie powinno sie stać czy żle myśle?
Domage - 2014-06-26, 23:11

Zasadniczo, to śruby powinny być najmniejszym problemem.
Felga powinna się opierać o piastę, otworem centrującym, a nie na śrubach wisieć!!
Dlatego konieczne są pierścienie centrujące jeśli otwór felgi jest za duży w stosunku do piasty.

synchro - 2014-06-26, 23:27

Domage napisał/a:
konieczne są pierścienie centrujące

W dodatku kosztują parę złotych :arrow: http://allegro.pl/piersci...4330273643.html

matys782 - 2014-06-27, 11:48

już dawno sie zaopatrzyłem wy pierścienie i własnie wczoraj przymierzyłem ładnie pasuja, przy dokręcaniu ładnie sie pierscien ułożył do felgi nawet go troche rozgniut ( nie wiem czy dobrze może za mały kupiłem ;p) a przy sciaganiu schodził troche ciężej więc właśnie z tego moje pytanie czy sens kupować pływaki jeśli felge dobrze osadziłem na otworze centrującym. Bo tak pownoo wygladac felga opiera sie na otworze centrujacym a srubami tylko dokręcam a nie że sruby trzymaja felge bo wtedy mogą się ściąć
Grzes - 2014-06-27, 16:27

Alumy możesz przykręcić na śrubach normalnych, tylko dokręcaj wszystkie po równo.
Do poszerzanych stalówek z rozstawem 4x100 musisz już zastosować pływaki.

Bonus - 2014-06-27, 18:45

Grzes napisał/a:
tylko dokręcaj wszystkie po równo.


a normalne koło jak się dokręca ? Można tak gdybać, odpadnie albo nie.. Dla świętego spokoju chyba warto zainwestować w pływające i jeździć z czystym sumieniem.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group