| |
.::Rezerwa 126p::. BEZ KOMUNISTYCZNEJ ADMINISTRACJI |
 |
Koła - 4x100 na 4x98
matys782 - 2014-06-26, 13:23 Temat postu: 4x100 na 4x98 Będę zakładam alusy z rozstawem 4x100 do maluszka czy muszą być pływające śruby?
Mały DomaRZ - 2014-06-26, 13:29
Teoretycznie się da na normalnych, ale lepiej zainwestować w pływające, bo chyba nie chciałbyś zgubić koła.
Anzel - 2014-06-26, 13:45
Moim zdaniem,najzwyczajniej w świecie szkoda kasy na pływaki.Miałem w kilku fiatach (w dwóch 126p) założone 4x100 na zwykłych śrubach,przy dokręcaniu "na krzyż" nie ma żadnego problemu z prawidłowym osadzeniem koła.
Jeśli cierpisz na nadmiar hajsu, to kup pływające.W innym przypadku wolałbym zainwestować w dystanse czy opony
kamil650E - 2014-06-26, 14:05
Podłącze się w temat Zakupiłem alusy FSO i mam pytanie, czy ori śruby nie będą za krótkie?
matys782 - 2014-06-26, 15:27
właśnie mam nie dobór hajsu i chce zwykłe śruby, słyszałem o tym ze dokręcać na krzyż i będzie dobrze to też tak zrobie anzel dzięki
Mateusz23maw - 2014-06-26, 15:27
W zasadzie ze 3 lata jeździłem na zwykłych śrubach ale teraz do alusów kupiłem pływające. 100zł to nie majątek a jakoś bezpieczniej się człowiek czuje.
matys782 - 2014-06-26, 16:53
ale przez 3lata koła nie zgubiłeś?
lukasz_bis - 2014-06-26, 17:13
| kamil650E napisał/a: | | Podłącze się w temat Zakupiłem alusy FSO i mam pytanie, czy ori śruby nie będą za krótkie? |
Ori maja 27 mm ja kupiłem 40mm i mam spokój. To nie majątek ja za swoje z przesyłką dałem około 70zł.
Mateusz23maw - 2014-06-26, 17:19
Zgubić nie zgubiłem
FreddieM - 2014-06-26, 17:19
Ludzie - na bezpieczeństwie się nie oszczędza...
matys782 - 2014-06-26, 22:29
ale czym wg różnia sie pływajace od zwykłych? inny stop metalu czy co?
Karol - 2014-06-26, 22:34
Tym, że ten stożek, co styka się z felgą, jest ruchomy na boki (pływający) i tym idealnie rozkłada felgę na piaście
matys782 - 2014-06-26, 22:39
ale jeśli felge dobrze osadze na otworze centrujacym a śrubami tylko dokręce tak jak to zawsze powinno wygladac nic nie powinno sie stać czy żle myśle?
Domage - 2014-06-26, 23:11
Zasadniczo, to śruby powinny być najmniejszym problemem.
Felga powinna się opierać o piastę, otworem centrującym, a nie na śrubach wisieć!!
Dlatego konieczne są pierścienie centrujące jeśli otwór felgi jest za duży w stosunku do piasty.
synchro - 2014-06-26, 23:27
| Domage napisał/a: | | konieczne są pierścienie centrujące |
W dodatku kosztują parę złotych http://allegro.pl/piersci...4330273643.html
matys782 - 2014-06-27, 11:48
już dawno sie zaopatrzyłem wy pierścienie i własnie wczoraj przymierzyłem ładnie pasuja, przy dokręcaniu ładnie sie pierscien ułożył do felgi nawet go troche rozgniut ( nie wiem czy dobrze może za mały kupiłem ;p) a przy sciaganiu schodził troche ciężej więc właśnie z tego moje pytanie czy sens kupować pływaki jeśli felge dobrze osadziłem na otworze centrującym. Bo tak pownoo wygladac felga opiera sie na otworze centrujacym a srubami tylko dokręcam a nie że sruby trzymaja felge bo wtedy mogą się ściąć
Grzes - 2014-06-27, 16:27
Alumy możesz przykręcić na śrubach normalnych, tylko dokręcaj wszystkie po równo.
Do poszerzanych stalówek z rozstawem 4x100 musisz już zastosować pływaki.
Bonus - 2014-06-27, 18:45
| Grzes napisał/a: | | tylko dokręcaj wszystkie po równo. |
a normalne koło jak się dokręca ? Można tak gdybać, odpadnie albo nie.. Dla świętego spokoju chyba warto zainwestować w pływające i jeździć z czystym sumieniem.
|
|