| |
.::Rezerwa 126p::. BEZ KOMUNISTYCZNEJ ADMINISTRACJI |
 |
Koła - Wysokość bieznika
ryba1777 - 2014-05-25, 14:17 Temat postu: Wysokość bieznika Witam
Jaka jest wysokość bieżnika w nowych oponach maluchowskich ? Spotkałem się z twierdzeniem, że 6 mm w d124, natomiast z tego co wiem w dzisiejszych oponach standard to 8 mm. Czy mniejsze opony r12 mają standardowo mniejszą wysokość bieżnika ?
Pozdrawiam
ATi - 2014-05-25, 14:55
ryba1777, jest to możliwe. W moich nowych trzynastkach 135/70 było 6,5 mm.
Mateusz23maw - 2014-05-25, 16:23
U mnie w passio podobnie
Karol - 2014-05-25, 16:51
Potwierdzam, D124 12 nowe mają 6-6.5mm Dziwne to, bo w 13 już 8 leją, no ale cóż...
|
|