.::Rezerwa 126p::.
BEZ KOMUNISTYCZNEJ ADMINISTRACJI

Koła - Wysokość bieznika

ryba1777 - 2014-05-25, 14:17
Temat postu: Wysokość bieznika
Witam

Jaka jest wysokość bieżnika w nowych oponach maluchowskich ? Spotkałem się z twierdzeniem, że 6 mm w d124, natomiast z tego co wiem w dzisiejszych oponach standard to 8 mm. Czy mniejsze opony r12 mają standardowo mniejszą wysokość bieżnika ?

Pozdrawiam

ATi - 2014-05-25, 14:55

ryba1777, jest to możliwe. W moich nowych trzynastkach 135/70 było 6,5 mm.
Mateusz23maw - 2014-05-25, 16:23

U mnie w passio podobnie ;)
Karol - 2014-05-25, 16:51

Potwierdzam, D124 12 nowe mają 6-6.5mm ;) Dziwne to, bo w 13 już 8 leją, no ale cóż...

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group