| |
.::Rezerwa 126p::. BEZ KOMUNISTYCZNEJ ADMINISTRACJI |
 |
Koła - ATS CLASSIC 6J
efelek - 2014-04-10, 16:54 Temat postu: ATS CLASSIC 6J Siemka może temat już był ja nie widzę
Mam zamiar kupić owe felgi i mam parę pytań
Proszę o podpowiedź czy alu Ats Classic 4x100 będą pasować do maluszka czy trzeba będzie coś przerabiać ??
Jakie oponki do nich będą najlepsze żeby nie tarły ?
Zdjęcia felg na Białych maluszkach mile widziane
DiZeL - 2014-04-10, 20:28
u mnie to tak wygląda na ori śrubach, bez dystansów , nic nie ociera , ranty felg na równo z nadkolami ja mam na nich opony 145/70 i jest mały naciąg ale bym brał 165/55
DiZeL - 2014-04-10, 20:28
resor sklepany na 10 tył -1 zwój
Aron - 2014-04-10, 21:11
Czy ja tu widzę maskę oklejoną karbonem?
Krzysiek. - 2014-04-11, 17:46
Pasują idealnie, wg. najlepiej z oponą 135/70.
efelek - 2014-04-11, 17:51
Dzięki za podpowiedzi jak tylko nazbieram trochę pieniędzy to kupuję Ats-ki
DiZeL - 2014-04-11, 21:09
| Aron napisał/a: | | Czy ja tu widzę maskę oklejoną karbonem? |
Tak ?
|
|