.::Rezerwa 126p::.
BEZ KOMUNISTYCZNEJ ADMINISTRACJI

Koła - ATS CLASSIC 6J

efelek - 2014-04-10, 16:54
Temat postu: ATS CLASSIC 6J
Siemka może temat już był ja nie widzę :/

Mam zamiar kupić owe felgi i mam parę pytań :)
Proszę o podpowiedź czy alu Ats Classic 4x100 będą pasować do maluszka czy trzeba będzie coś przerabiać ??
Jakie oponki do nich będą najlepsze żeby nie tarły :) ?
Zdjęcia felg na Białych maluszkach mile widziane :)

DiZeL - 2014-04-10, 20:28

u mnie to tak wygląda na ori śrubach, bez dystansów , nic nie ociera , ranty felg na równo z nadkolami ja mam na nich opony 145/70 i jest mały naciąg ale bym brał 165/55


DiZeL - 2014-04-10, 20:28

resor sklepany na 10 tył -1 zwój
Aron - 2014-04-10, 21:11

Czy ja tu widzę maskę oklejoną karbonem?
Krzysiek. - 2014-04-11, 17:46

Pasują idealnie, wg. najlepiej z oponą 135/70.
efelek - 2014-04-11, 17:51

Dzięki za podpowiedzi jak tylko nazbieram trochę pieniędzy to kupuję Ats-ki :)
DiZeL - 2014-04-11, 21:09

Aron napisał/a:
Czy ja tu widzę maskę oklejoną karbonem?


Tak ?


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group