.::Rezerwa 126p::.
BEZ KOMUNISTYCZNEJ ADMINISTRACJI

Koła - max.rozmiar kół w fiaciku

Stasiek04 - 2014-03-31, 17:34
Temat postu: max.rozmiar kół w fiaciku
Witam mam takie pytanko : jakie największe opony do maluszka można włożyć ? :)

chodzi mi bardziej o to że są takie felgi :



i mają rozmiar 175/65/13 czy będą dobre do 126p? nie będą obcierać ?
Pozdrawiam Łukasz

zielony - 2014-03-31, 17:53

Ile cali maja te felgi? Kolega zawo pisal kiedys ze ma 175/50/13 13x7j et 25 plus dystans 5mm tamten maluch byl na glebie
Stasiek04 - 2014-03-31, 17:59

zielony, 13' mają, bo to takie jak w cc często montują ,jestem na etapie kupna takich ale nwm czy przy skręcaniu będą obcierać o nadkola i wewnątrz dodam że nie mam gleby ;P
Anzel - 2014-03-31, 18:21

175/65 to rozmiar dobry do FSO a nie do Malucha.Felgi 4/5 lub 5J w 126p będą dobrze współgrały z oponami w zakresie 135/70 do 165/55,ewentualnie 175/50.
Stasiek04 - 2014-03-31, 18:32

Anzel, dzięki za podpowiedź ,smutno :/ bo felgi po taniości a na nowe oponki brak szmalu

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group