| |
.::Rezerwa 126p::. BEZ KOMUNISTYCZNEJ ADMINISTRACJI |
 |
Koła - Koła do Fiata 126p . 170/60/13
Jakub3 - 2014-02-05, 21:46 Temat postu: Koła do Fiata 126p . 170/60/13 Witam .
Mam zapytanie .
Czy koła 170/60/13 podejdą do Malucha ?
Pozdrawiam
Mateusz9510 - 2014-02-05, 21:49
Szukaj lepiej 170/50, ew. 165/55
Jakub3 - 2014-02-07, 20:58
Wielkie dzięki za podpowiedz
mania05111985 - 2014-02-17, 21:47
Witam ziomki pytanko gosc mi robi felgi 13 8cali jakie oponki mam dac do tego zeby byl trapez?
Grzes - 2014-02-18, 17:27
Polecam przejrzeć sobie fotki z tej stronki
http://tyrestretch.com/
mania05111985 - 2014-02-18, 23:34
Fajna strona dziex
mania05111985 - 2014-02-24, 18:09
https://www.facebook.com/...&size=720%2C960 oto moje fele
|
|