.::Rezerwa 126p::.
BEZ KOMUNISTYCZNEJ ADMINISTRACJI

Koła - Koła do Fiata 126p . 170/60/13

Jakub3 - 2014-02-05, 21:46
Temat postu: Koła do Fiata 126p . 170/60/13
Witam .
Mam zapytanie .
Czy koła 170/60/13 podejdą do Malucha ?
Pozdrawiam :)

Mateusz9510 - 2014-02-05, 21:49

Szukaj lepiej 170/50, ew. 165/55
Jakub3 - 2014-02-07, 20:58

Wielkie dzięki za podpowiedz :)
mania05111985 - 2014-02-17, 21:47

Witam ziomki pytanko gosc mi robi felgi 13 8cali jakie oponki mam dac do tego zeby byl trapez?
Grzes - 2014-02-18, 17:27

Polecam przejrzeć sobie fotki z tej stronki
http://tyrestretch.com/

mania05111985 - 2014-02-18, 23:34

Fajna strona dziex
mania05111985 - 2014-02-24, 18:09

https://www.facebook.com/...&size=720%2C960 oto moje fele

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group